Iprommark ltd

 

Наше підприємство ТОВ “Айпроммарк” займається постачанням промислового маркувального обладнання, технічним обслуговуванням та сервісом промислових маркіраторів, а також постачанням запасних частин та витратних матеріалів для таких моделей принтерів:

 • Videojet

 • Imaje

 • Linx

 • Domino

 • Willett

 • Hitachi

Ми пропонуємо унікальну послугу комплексного обслуговування маркувального обладнання вашого підприємства.

Основні 7 переваг роботи з нами:

 1. Ми обслуговуємо обладнання 6 різних виробників.

 2. Пропонуємо як оригінальні, так і альтернативні запчастини.

 3. На всі наші роботи ми надаємо гарантію.

 4. Ми ремонтуємо маркіратори на базі нашого сервісного відділу та підприємстві Замовника.

 5. Ми пропонуємо Вам якісні альтернативні витратні матеріали (чорнила та розчинники) з технічною підтримкою обладнання.

 6. Ми не вимагаємо від Клієнта “працювати лише з нами”. Це Ваше обладнання та Вам вирішувати хто його обслуговуватиме, але у свою чергу ми готові прийти на допомогу у ремонті та постачанні витратних матеріалів.

 7. Ми пропонуємо підмінне обладнання на період складного або довгострокового ремонту маркатора, або в тому випадку, коли простій виробництва неможливий.

 

Одним із напрямків роботи нашого підприємства є постачання відновлених б/в маркіраторів з Європи та Америки. Ми пропонуємо принтери, що повністю пройшли передпродажну підготовку та технічне обслуговування фахівцями нашого підприємства. На всі обладнання поширюється гарантія від 6 до 12 місяців. Ми можемо запропонувати маркіратори, з якими Ви знайомі і раніше працювали, або провести професійне навчання співробітників Вашого підприємства роботі з новим обладнанням. З кожним роком все більше наших клієнтів користуються вживаними маркіраторами в Україні.

Залишились питання? Зворотній зв’язок – ми відповімо на всі питання, що Вас цікавлять.

Будемо раді співпраці з Вами!

[contactform id=”857″ title=”Связаться”]